Vivicomb – grzebień laserowy

vivicombWypadanie włosów to dzisiaj bardzo poważny problem. Jeżeli i Ty się z nim zmagasz i żadne preparaty nie pomagają, czas na zastosowanie ostatecznej broni. Już teraz na naszym rynku dostępny jest rewolucyjny produkt – grzebień laserowy ViviComb, który uwolnił od problemu wypadania włosów już tysiące ludzi na całym świecie.

Czym jest ViviComb?

ViviComb jest innowacyjnym urządzeniem opartym na technologii niskoenergetycznego lasera LLLT, który do tej pory stosowany był jedynie w najlepszych klinikach zajmujących się leczeniem łysienia.

Kup VIVICOMB Teraz!

Jakie efekty daje ViviComb?

Ten nowoczesny, laserowy grzebień pozwala na poprawienie stanu skóry głowy, zwiększenie produkcji ATP w organizmie, a także aktywację włosów w fazie telogenu (spoczynku) i stymulowanie fazy anagenu (wzrostu włosa).

ViviComb wykazuje aż 90% skuteczności w walce z wypadaniem włosów. Liczne testy wykazały, że stosowanie urządzenia skutkuje średnim przyrostem nowych włosów na poziomie 20%, a także odwraca proces miniaturyzacji nowych włosów.

przyrostwlosowmezczyzniprzyrostwlosowkobiety

Stosowanie ViviComb jest proste i przyjemne. Urządzenie jest lekkie, poręczne, a co najważniejsze znacznie bardziej skuteczne niż dostępne na rynku szampony i tabletki na wypadanie włosów. Laserowy grzebień ViviComb uzyskał pozytywną opinię Food & Drug Administration (testy kliniczne przeprowadzane przez FDA potwierdziły jego wysoką skuteczność).

Kup VIVICOMB Teraz!

Jeżeli Twoim problem są wypadające włosy, postaw na coś, co rzeczywiście przyniesie poprawę. Z ViviComb odzyskasz bujną fryzurę.