Tromentiol to maść na trądzik.

Tormentiol – opinie o leku na trądzik

Problem z trądzikiem dotyczy wielu osób, które nieustannie wyszukują dobrych sposobów na pozbycie się go. Jednym z coraz częściej stosowanych leków bez recepty, który ma działanie przeciwbakteryjne, ściągające i przeciwzapalne jest Tormentiol. Może być stosowany samodzielnie, jednak najlepiej skonsultować się z lekarzem, zanim się na to zdecydujemy. Choć lek polecany jest również na wiele zmian trądzikowych, okazuje się, że może być dość niekorzystny w skutkach i jego stosowanie lepiej gruntownie przemyśleć.

Tormentiol maść na trądzik i problemy skórne. Opinie o Tormentiol bywają różne. Poznaj naszą opinie Tormentiol.

Skład i działanie Tormentiolu

Teoretycznie w składzie leku nie znajdują się żadne niepokojące elementy – mamy tutaj achtiol, wyciąg płynny z kłącza pięciornika, tlenek cynku czy tetra boran sodu. Dzięki tym składnikom wykazuje on wspomniane wcześniej działanie i polecany jest nawet przy niewielkich uszkodzeniach skóry, na przykład takich jak otarcia. Wiele osób twierdzi, że lek pomaga między innymi na ropne wypryski czy tradycyjny niewielki trądzik. Niestety istnieje wiele skutków ubocznych, jakie może on powodować.

Skutki uboczne Tormentiolu

Do najbardziej istotnych skutków ubocznych należą:

 • zaczerwienienie skóry
 • pieczenie
 • podrażnienie skóry
 • przesuszenie skóry
 • reakcje alergiczne

Niestety należy liczyć się również z faktem, iż takie leki działają wyłącznie miejscowo, a nie zwalczają problemu. Najlepsze, aczkolwiek nierzadko powodujące spustoszenie organizmu są tabletki na zmiany skórne. W każdym wypadku dobrze jest zasięgnąć porady specjalisty, który dobierze odpowiednie leczenie.

Nonacne – Alternatywa dla Tormentiolu

Nierzadko okazuje się, że Tormentiol nie jest skuteczny w przypadku każdego trądziku, dlatego jeśli macie jakiekolwiek problemy z tą dolegliwośćią, warto zastanowić się nad preparatem Nonacne.

Dowiedz się więcej o Nonacne!

Pojedyncze opakowanie Nonacne. Nonacne to suplement diety na trądzik dla dorosłych i młodzieży. Jego naturalne składniki to sprawdzony i skuteczny sposób na trądzik.

Nonacne jest w 100% naturalnym produktem, który powstał na bazie ziołowych składników. Skutecznie zwalcza wszystkie odmiany trądziku, niezależnie od przyczyn jego powstawania. Z Nonacne nareszcie odzyskasz piękną, zdrową cerę oraz pewność siebie, której przez trądzik może Ci brakować. Ponadto, nie uświadczysz skutków ubocznych!

W składzie Nonacne znajduje się:

 • czerwona koniczyna
 • Sarsaparilla
 • wyciąg z pestek winogron
 • liść pokrzywy
 • witamina C
 • cynk

Taki skład gwarantuje wysoką skuteczność w walce z trądzikiem, pryszczami czy innymi wągrami, które mogą występować na naszej skórze. Koszt produktu nie jest wysoki w stosunku do jego skuteczności, więc warto wypróbować. Jednak trzeba pamiętać, że jest to suplement ziołowy, zatem efekty mogą przyjść po 6-10 tygodniach – mimo wszystko warto!

Dowiedz się więcej o Nonacne!

Similar Posts