trizer

trizerCi, którzy szukają dobrego spalacza, z pewnością trafili na taki produkt jak Trizer. Spalacz ten jest niezwykle mocno promowany w internecie. Co więcej, kupując ten środek nie tylko dostajemy suplement, ale także porady żywieniowe. Jednak czy nie jest to tylko „ściema” w ładnym opakowaniu?

Cena spalacza Trizer

Cena tego spalacza zaczyna się od 137zł na oficjalnej stronie. Kupując pakiet opakowań możemy liczyć na rabat. Na allegro często możemy znaleźć go nieco taniej, ale z wielu źródeł wiem, że zakupy takich suplementów na allegro mogą skończyć się otrzymaniem podróbki.

Jakie opinie o Trizer?

Trizer na rynku jest stosunkowo krótko. W internecie przewija się wiele opinii na jego temat – niestety, bardzo dużo negatywnych. To już powinno uruchomić w naszej głowie czerwoną lampkę i sprawić, że dokładnie przemyślimy zakup Trizera.

Co znajdziemy w składzie Trizer

Czytając skład na stronie produktu niemal się popłakałem. Po pierwsze, jest on dość nietypowy jak na splacze, albowiem składa się z 3 składników:

  • mniszek lekraski
  • pokrzywa
  • synefryna

Pierwsze dwa w zasadzie można pominąć, bo znaczą niewiele. Jedynie trzeci składnik mógłby mieć jakiekolwiek możliwości spalania tłuszczu, ale nawet sam producent ma wątpliwości, gdyż wszędzie napisane jest, że „może hamować apetyt”, „może dodawać energii” „może wspomagać przemianę węglowodanów i spalanie tłuszczów” – czy to nie brzmi jak jakiś ponury żart?

W mojej opinii jest Trizer to słabo wydane ponad 130zł. Na tej półce cenowej znajdziemy wiele lepszych naturalnych i skutecznych spalaczy, zawierających znane i doceniane składniki jeśli chodzi o wspomaganie ochudzania. Nasz ranking tabletek na odchudzanie zawiera wiele takich preparatów, więc lepiej zajrzyj do niego i wybierz coś skutecznego!