Szampon Revita® – stymulacja porostu włosów

revitaOsłabione mieszki włosowe skutkują wypadaniem włosów i znacznym ich przerzedzeniem. Jeżeli ten problem dotyczy również Ciebie i z dnia na dzień obserwujesz, że na Twojej głowie jest coraz mniej włosów, czas to zmienić. Teraz walka o bujną fryzurę jest znacznie prostsza. Z szamponem Revita® włosy mogą być silne i zdrowe.

Kup Teraz! Więcej informacji!

Jak działa szampon Revita®?

Szampon powstał w wyniku badań prowadzonych w amerykańskim DS Laboratories. Łączy w sobie silne działanie nawilżające, a także stymuluje porost włosów i dostarcza im niezbędnych aminokwasów. Dzięki temu długość życia włosa zostaje wydłużona, a włosy ulegają pogrubieniu.

Systematyczne stosowanie szamponu Revita® skutkuje miękkimi, pachnącymi i silnymi włosami. Uzyskane efekty są zależne od stopnia wypadania włosów i wyjściowej gęstości fryzury. Jednakże szampon można stosować zarówno w momencie pojawienia się pierwszych objawów wypadania, jak i wtedy, kiedy łysienie jest już mocno zauważalne.

Początkowo szampon Revita® stosowany był tylko w amerykańskich SPA, ale jego wysoka skuteczność, a także zawartość naturalnych składników i prostota stosowania sprawiły, że poszerzono jego dostępność. Dzisiaj możesz go mieć również Ty.

Szampon Revita® to widoczny efekt w krótkim czasie

• Włosy są wzmocnione.
• Skóra głowy odżywiona i nawilżona.
• Działanie DHT (pochodnej testosteronu odpowiedzialnej za wypadanie włosów) zmniejszone.

Szampon działa już na poziomie komórkowym, przez co uzyskane efekty są znacznie lepsze od tych, jakie obserwujemy, stosując inne kuracje.

Kup Teraz! Więcej informacji!