Regenerum to regeneracyjne serum do rzęs.

Regenerum do rzęs – regeneracyjne serum – cena i opinie

Regenerum to regeneracyjne serum do rzęs.

Regenerum Do Rzęs to serum, którego zadaniem jest poprawa kondycji naszych rzęs. Wiele kobiet bardzo mocno dba o ten aspekt, dlatego nie dziwi duża popularność tego mocno reklamowanego produktu. Jednak czy jego zakup jest najlepszym wyborem?

Producent Regenerum Serum Do Rzęs (nota bene produkuje także serum regeneracyjne do wielu innych „częśći ciała”) zapewnia, że stosowanie jego produktu sprawi, iż kobiece rzęsy staną się grubsze, dłuższe i gęstsze – w skrócie, będą wyglądać doskonale.

Produkt ten składa się z dwóch osobnych „części”:

  • Serum z eyelinerem do stosowania na linię rzęs
  • Serum ze szczoteczką do stosowania na całej długości rzęs

Ma to zapewnić maksymalną efektywność działania preparatu. A w jego składzie znajdziemy:

  • Lipooligopeptydy
  • Ekstrakt ze świetlika
  • Kompleks matrykiny i prowitaminy B5
  • Żel z aloesu i witamina E

Regenerum Do Rzęs – opinie i efekty i cena

Brzmi to całkiem nieźle, jednak opinie krążące w internecie oraz nawet na youtubowych vlogach nie pozostawiają wątpliwości – Regerum Serum Do Rzęs nie jest najlepszym wyborem. I chociaż nie jest najdroższy na rynku, bo jego cena to ok 30-40zł (w zależności od sklepu), to chyba zdecydowanie lepiej wybrać coś bardziej skutecznego.

Co wybrać zamiast Regenerum Do Rzęs?

Na rynku istnieje co najmniej kilka lepszych propozycji, jeśli chodzi o odżywki do rzęs. Jednak w internecie dość często słyszy się o LashVolution. Z ciekawości zrobiłam mocny research informacji na temat tej odżywki do rzęs.

Odżywka do rzęs LashVolution.

Po zapoznaniu się z wieloma opiniami wśród internautów i bliskich mi kobiet, mogę zdecydowanie stwierdzić, że faktycznie LashVolution bije na głowę Regenerum do rzęs. Mimo, że jest nieco droższe, to daje wspaniałe efekty już po kilku tygodniach stosowania – natomiast pełny efekt jest olśniewający, ale na niego trzeba poczekać do 3-4 miesięcy. Czy to dużo zważywszy na fakt, że inne środki nie dadzą nam tego efektu?

Zbierając różnego rodzaju opinie stworzyliśmy, dla Was Drogie Panie, ranking najlepszych odżywek do rzęs. Zapraszamy do zapoznania się z nim i podjęcia właściwej decyzji!

Similar Posts