Permen Go Opienie po suplkemencie diety od Walmark.

Permen GO – opinie, cena i skład preparatu na potencję

sposób na udany sex to suplement diety na potencję.

Według statystyk w Polsce ponad 1,5 miliona osób powyżej 35 roku życia boryka się z zaburzeniami erekcji. Impotencję można jednak skutecznie leczyć, niekoniecznie korzystając z popularnej i drogiej Viagry. Jednym z preparatów hucznie reklamowanych w telewizji i radiu jest Permen Go. Czy to skuteczna alternatywa? Czy PermenGo jest tak skuteczny jak zapewnia o tym producent w spotach telewizyjnych?

Permen GO – opinie

PermenGO to preparat bardzo popularny. Nietrudno zatem o znalezienie opinii na jego temat. Niestety, to co słyszymy w radio, czy widzimy w telewizji nijak ma się do rzeczywistości. Opinie na temat Permen Go są w większości przypadków bardzo słabe, pacjenci niezwykle rzadko polecają ten produkt.

Wśród opinii sporadycznie pojawiają się pozytywne. Pacjenci chwalą sobie PermenGO głównie za niską cenę i częściową poprawę. Erekcja czasami faktycznie się pojawia, ale na bardzo krótki okres czasu.

Poznaj Skuteczną Alternatywę i Wybierz Eron Plus!

Permen GO – cena

6 tabletek otrzymamy za około 20 złotych. Na tle innych preparatów PermenGO pod względem cenowym wypada bardzo atrakcyjnie. Biorąc pod uwagę jednak niewysoką skuteczność tego środka – to i tak za dużo. W naszej opinii – produkt nie jest wart nawet tak niskiej ceny.

Permen GO – skład

Produkt ten oparty jest na składnikach naturalnych, dlatego też można mówić o pełnym bezpieczeństwie kontekście stosowania tego preparatu. Głównymi składnikami Permen GO są:

  • Żeń-Szeń (wywołuje i wzmacnia erekcję, poprawia stan psychiczny)
  • L-arginina (reguluje krążenie krwi)
  • Pycnogenol (działa przeciwutleniająco)

Poniżej prezentujemy pełny skład produkt, prosto z ulotki PermenGO:

chlorowodorek L-argininy, subst. przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, talk, stearynian magnezu; subst wypełniająca: fosforan diwapniowy; ekstrakt z korzenia żeń-szenia właściwego (Panax ginseng C.A. Mey.), stabilizatory: hydroksypropylometyloceluloza, karboksymetyloceluloza, hydroksypropyloceluloza; pycnogenol (ekstrakt z kory sosny nadmorskiej Pinus pinaster), barwniki: dwutlenek tytanu, indygokarmina; olej bawełniany, triglicerydy.

Alternatywa dla Permen GO?

Eron Plus to dwa suplementy diety na potencję i erekcję. Zestaw zawiera suplement na potencję codziennego użytku i suplement na erekcję przed stosunkiem.

Niemal każdy produkt reklamuje się jako alternatywny dla „niebieskich tabletek”, tudzież Viagry. I do tego niemal każdy z tych produktów, jest tak samo  nieskuteczny jak PermenGO . Od tej zasady są jednak wyjątki, a najwyraźniejszą z nich jest EronPlus.

 EronPlus to środek, który działa kompleksowo . Unikatowa formuła tego preparatu oznacza, że pacjent stosuje jednocześnie dwa suplementy diety:

  • jeden każdego dnia, niezależnie od tego czy będzie uprawiać seks
  • drugi, dwie godziny przed stosunkiem.

Tym samym, Eron Plus nie tylko chwilowo pozwala osiągnąć nam erekcję, ale także kompleksowo leczy zaburzenia. Dzięki temu, pacjenci mają możliwość uwolnienia się od impotencji raz na zawsze

Dowiedz się więcej o Eron Plus!

Similar Posts