Na cellulit

1. Rio CelluLight Laser (490,00zł)

rio-cellulight-laser-300x300Rio CelluLight Laser to przełom w domowej walce z cellulitem. Urządzenie swoje działanie opiera na zaawansowanej technologii LLLT, co w połączeniu z odpowiednio dobranym zestawem kosmetyków daje doskonałe efekty w znacznie krótszym czasie.

Dlatego Rio CelluLight Laser uważany jest za najlepszą i bardziej opłacalną alternatywę popularnych zabiegów kosmetycznych.

Wystarczy 10-minutowa kuracja każdego dnia – dzięki temu, w krótkim czasie pokonasz cellulit!

Nasza ocena: 9,5 / 10

  Kup Teraz! Pełna recenzja!


 2. Oligo.DX – żel na cellulit (154,00zł)

Oligo DXOLIGO.DX® to żel leczniczy o działaniu antycellulitowym. Produkt charakteryzuje się bardzo szybkim działaniem. W przypadku niektórych kobiet widoczne efekty stosowania żelu występują już po 7 dniach! 

Produkt ten to wynik pięcioletnich badań firmy DS Laboratories, który reprezentuje prawdziwy przełom w technologii pielęgnacji skóry i dermatologii. Dzięki OLIGO.DX® cellulit zostaje wygładzony, a wygląd skóry ulega znacznej poprawie.

W walce z cellulitem OLIGO.DX® cechuje się taką samą skutecznością jak terapie polegające na wstrzykiwaniu Botoxu lub Myotoc. Jest to możliwe dzięki technologii nanosomowej wykorzystywanej przez DS Laboratories, polegającej na głębokiej penetracji składników w głąb tkanki skórnej.

Nasza ocena: 9,0 / 10

  Kup Teraz! Pełna recenzja!


 3. CC Buttocks Lifting Gel (87,75zł)

CC buttocks lifting gelZawarte w preparacie składniki wspomagają redukcję cellulitu poprzez wzmacnianie szczelności naczyń krwionośnych. Ponadto wygładzają skórę i zwiększają jej elastyczność, poprawiając jej ogólny wygląd.

Antycellulitowy żel CC Buttocks Lifting Gel to doskonałe uzupełnienie zdrowej diety oraz aktywności fizycznej. Regularne jego stosowanie pozwala zauważyć widoczne rezultaty już po kilku tygodniach.

Nasza ocena: 8,0 / 10

  Kup Teraz! Pełna recenzja!