Ostatnimi czasy, dużą popularnością cieszą się produkty wspomagające odchudzanie, które są w pełni naturalne i bezpieczne dla naszego organizmu. Nie inaczej postrzegany jest młody, zielony jęczmień – to hit wśród suplementów na odchudzanie ostatnich miesięcy. Jednak czy skuteczność niedojrzałego zboża może być wysoka? Przekonajmy się.

Opinie o zielonym jęczmieniu

Mimo, że produkt jest dość nowy, to zebrał już wiele opinii. Niestety, większośc z nich potwierdza nasze obawy. Produkt ten jest słaby – w zależności od producenta, posiada on formę kapsułek, soku, proszku. Niestety, żadna z tych form nie spełnia podstawowego wymogu, czyli nie dostarcza odpowiedniej ilości składników odchudzających. Najbliżej było kapsułkom, jednak te są zwykle najdroższe.

Główną zaletą młodego zielonego jęczmienia jest duża ilość błonnika. Jak się jednak okazuje, to zbyt mało aby osiągnąć ciekawe efekty odchudzające. Owszem, błonnik jest bardzo potrzebny – ale bez dodatkowych substancji nie zdziałamy wiele.

Szczerze powiedziawszy, rynek zna już parę produktów, które spełniają swoją rolę dużo bardziej – a również zawierają błonnik, który wspiera metabolizm. Co to za produkty? O tym na samym końcu.

Właściwości jęczmienia

Zielony jęczmień jest źródłem witamin z grupy B, antyoksydantów (witaminy C i E, beta-karotenu), żelaza,images (1) wapnia, magnezu i cynku. Ponadto, łodygi tej rośliny zawierają naturalne hormony i chlorofil. W porównaniu z innymi roślinami zielony jęczmień jest bogaty w niezbędne aminokwasy, a więc te, których nasz organizm nie potrafi sam wyprodukować.

Cena preparatów z zielonego jęczmienia nie jest niska – cena proszku z soku jęczmienia waha się od 70 do nawet 180 złotych za 300 gramów proszku. Preparaty w postaci tabletek, zawierające sproszkowane liście, są nieco tańsze – opakowanie 60 kapsułek kupimy już za 20 złotych. Różnica wynika z zastosowanych sposobów produkcji.

Polecane środki wspomagające odchudzanie:

1. African Mango

African Mango

African Mango to środek, który ostatnimi czasy podbija amerykański i europejski rynek suplementów wspomagających odchudzanie. Od jakiegoś czasu dostępny jest w Polsce i cieszy się rosnącą popularnością, głównie ze względu na wysoką skuteczność którą gwarantuje wyciąg z Afrykańskiego Mango (Irvinia Gabonensis i błonnik). Badania dowodzą, że African Mango jest skuteczniejsze od silnie skoncentrownego wyciągu z jagód Acai. To z pewnością najlepsze tabletki na odchudzanie dostępne na polskim rynku.

Nasza ocena: 9,5 / 10

Więcej informacji…   Kup Teraz za 149zł 119zł!

2. Silvets

Slimette_Isolated
Silvets należy do grupy najpopularniejszych i najskuteczniejszych środków wspomagających proces odchudzania. Tabletki Slimette to połczenie wyciągów z Jagody Acai, Guarany, Zielonej Herbaty, Pieprzu Cayenne oraz L-karnitynu. Takie mix składników gwarantuje wspaniałe efekty, a jednocześnie bezpieczeństwo gdyż wszystkie składniki są w pełni naturalne!

Nasza ocena: 8,5 / 10

Więcej informacji…   Kup Teraz 50% TANIEJ – tylko 89,99zł!

3. Green Coffee 5K

Green CoffeeProdukt Green Coffee 5k to nowość na naszym rynku. Choć suplementów zawierających zieloną kawę jest wiele, to Green Coffee 5k zawiera ekstrakt o największej mocy aż 5000mg! 

Jest to produkt idealny dla osób, które chcą pozbyć się nadmiaru kilogramów w szybki i jednocześnie bezpieczny dla organizmu sposób. Ekstrakt z zielonej kawy zawrty w tym produkcie przyspiesza metabolizm i jednocześnie hamuje apetyt.

Nasza ocena: 8,5 / 10

Więcej informacji…   Kup Teraz za 167zł 134zł!