Jak schudnąć na udach to zdjęcie przedstawia sposób na chude uda.,

Jak schudnąć na udach?

Uda to miejsce, gdzie bardzo chętnie odkłada się tkanka tłuszczowa nagromadzona w naszym organizmie. Wiele pań (panów również, ale oni nie zwracają na to uwagi 😉 ) boryka się z problemem „otłuszczonych” ud i zadaje sobie pytanie „jak schudnąć z ud?” – odpowiedź na to pytanie jest dość prosta, ale niestety niezbyt przyjemna – TRZEBA WZIĄĆ SIĘ DO ROBOTY.

Sprawdzony sposób jak schudnąć z ud to nie tylko ćiwczenia.

Jak wiadomo, odchudzanie to proces dość trudny. Dlatego, warto się do niego odopwiednio przygotować. Należy również pamiętać, że tłuszczu nie spalamy miejscowo ale całościowo. Dlatego, aby odchudzić uda należy wykonywać dokładnie te same ćwiczenia, które wykonywalibyśmy przy odchudzaniu całego ciała – a więc bieganie, rower, marsz (cardio) lub trening interwałowy o wysokiej intensywności (HIIT).

Inna sprawa to praca nad jędrnością ud – tutaj najlepszym rozwiązaniem mogą być ćwiczenia siłowe ze średnim poziomem intensywności (np. trening funkcjonalny). Oprócz ud wzmocnimy także inne partie mięśni, przez co ich wygląd ulegnie poprawie. Ale najpierw należy spalić zbędny balast tłuszczu…

Dieta?

Kluczem do zrzucenia nadmiaru tkanki tłuszczowej jest odpowiednie żywienie. Odpowiednia dieta, to 4-5 zbilansowanych posiłków dziennie oraz odpowiednia podaż wody, witamin oraz mikro i makroelementów. Polecam konsultację dietetyczną, gdyż wówczas otrzymamy najlepsze warianty dostosowane do masy naszego ciała.

Jakie suplementy?

Jak schudnąć z ud? Sprawdzony sposób na uda.

Dobrym wsparciem w całym procesie odchudzania mogą być odpowiednio dobrane suplementy. Większość z nich ma to do siebie, że stanowią „efekt placebo”. Są jednak takie, które mają potwierdzoną skuteczność i zawierają sporą liczbę składników wspomagających odchudzanie. W ostatnich miesiącach najlepszymi składnikami jest wyciąg z afrykańskiego mango (zawiera dużo błonnika!) oraz zielona kawa (najlepiej w formie skondensowanych kapsułek).

Od siebie mogę polecić dwa produkty, które zawierają te właśnie składniki:

Oba mają potwierdzoną badaniami skuteczność, o czym można przeczytać na stronach dystrybutora, do których odsyłają powyższe linki. Szczególnie polecam kupić teraz, bo trwa promocja -20% na obu produktach. Aha, i pamiętajcie, że te produkty również często pojawiają się na allegro itp., ale zazwyczaj są to tańsze podróbki – jedynie oficjalny dystrybutor ma prawo do ich sprzedaży!

Similar Posts