jagody goji

W kontekście odchudzania coraz częściej wymienia się wiele naturalnych składników. Niezwykle dużo właściwości odchudzających mają różnorakie owoce, zwłaszcza jagody. Wśród tych o największej skuteczności wymienia się jagody Acai Berry oraz jagody goji. Postanowiliśmy pochylić się nad skutecznością jagód Goji i porównać ją do – naszym zdaniem najlepszego preparatu na odchudzanie – Acai Berry Extreme. Jak wypadają te tabletki na odchudzanie na tle rywala?

Jagody Goji na odchuddzanie

Jagody Goji znane są ludziom od ponad 2500 lat. Jednak ich odchudzające właściwości zostały odkryte zupełnie niedawno. Wcześniej wykorzystywano je w leczeniu innych schorzeń, np. reumatyzmu czy cukrzycy. Oprócz właściwości odchudzających, mają także działanie obniżające poziom cholesterolu w organizmie. Jednak ich działanie ma swoje dowody jedynie w medycynie naturalnej. Co to oznacza? 

Otóż badania laboratoryjne nie do końca potwierdzają to, o czym zapewniają nas propagatorzy zdrowotnych właściwości jagód goji. W porównaniu do jagód acai mają one zdecydowanie mniej antyoksydantów, które oczyszczają organizm. Ponadto, inne składniki jagody acai przyspieszają metabolizm i podnoszą poziom energii, dzięki czemu chce nam się być bardziej aktywnym – dzięki czemu proces odchudzania jest jeszcze bardziej efektywny!

Które jagody wybrać?

Jeżeli zależy Ci na skutecznym działaniu odchudzającym, to z pewnością powinieneś postawić na jagody acai berry. Niestety, goji nie są najlepszym wyborem pod kątem zrzucania wagi i przyspieszania metabolizmu. Są co prawda bogatym źródłem witamin, ale to za mało, aby pomóc w odchudzaniu. 

Jeśli jeszcze nie wybrałeś/aś odpowiedniego preparatu, to polecamy Acai Berry Extreme, który jest preparatem o największej zawartości jagody acai. W poniższym rankingu znajdziesz także inne skuteczne preparaty, które znacząco przyspieszą zrzucanie kilogramów!