Jagody Goji jako skuteczny sposób na odchudzanie?

Jagody Goji Berry – Owoce na odchudzanie? Ciekawe opinie

W kontekście odchudzania coraz częściej wymienia się wiele naturalnych składników. Niezwykle dużo właściwości odchudzających mają różnorakie owoce, zwłaszcza jagody. Wśród tych o największej skuteczności wymienia się jagody Acai Berry oraz jagody goji. Postanowiliśmy pochylić się nad skutecznością jagód Goji i porównać ją do – naszym zdaniem najlepszego preparatu na odchudzanie – Acai Berry Extreme.

Jagody Goji na odchudzanie

Jagody Goji na odchudzanie - czy to skuteczny sposób na odchudzanie?

Jagody Goji znane są ludziom od ponad 2500 lat. Jednak ich odchudzające właściwości zostały odkryte zupełnie niedawno. Wcześniej wykorzystywano je w leczeniu innych schorzeń, np. reumatyzmu czy cukrzycy. Oprócz właściwości odchudzających, mają także działanie obniżające poziom cholesterolu w organizmie. Jednak ich działanie ma swoje dowody jedynie w medycynie naturalnej. Co to oznacza? 

Otóż badania laboratoryjne nie do końca potwierdzają to, o czym zapewniają nas propagatorzy zdrowotnych właściwości jagód goji. W porównaniu do jagód acai mają one zdecydowanie mniej antyoksydantów, które oczyszczają organizm. Ponadto, inne składniki jagody acai przyspieszają metabolizm i podnoszą poziom energii, dzięki czemu chce nam się być bardziej aktywnym – dzięki czemu proces odchudzania jest jeszcze bardziej efektywny!

Które jagody wybrać?

Jeżeli zależy Ci na skutecznym działaniu odchudzającym, to z pewnością powinieneś postawić na jagody acai berry. Niestety, goji nie są najlepszym wyborem pod kątem zrzucania wagi i przyspieszania metabolizmu. Są co prawda bogatym źródłem witamin, ale to za mało, aby pomóc w odchudzaniu. 

Jeśli jeszcze nie wybrałeś/aś odpowiedniego preparatu, to polecamy Acai Berry Extreme, który jest preparatem o największej zawartości jagody acai. W poniższym rankingu znajdziesz także inne skuteczne preparaty, które znacząco przyspieszą zrzucanie kilogramów!

Polecane środki wspomagające odchudzanie:

1. AcaiBerry Extreme

Acai Berry Extreme to suplement diety na odchudzanie, którego gfłównym składnikiem są jagody acai wspomagają odchudzanie.


Produkt AcaiBerry Extreme to nowość na naszym rynku. Choć suplementów zawierających wyciąg z jagód acai jest wiele, to AcaiBerry Extreme zawiera ekstrakt o największej mocy! 
Jest to produkt idealny dla osób, które chcą pozbyć się nadmiaru kilogramów w szybki i jednocześnie bezpieczny dla organizmu sposób. Ekstrakt z jagody acai w tym produkcie przyspiesza metabolizm i jednocześnie hamuje apetyt.

Nasza ocena: 10/ 10

Więcej informacji…

2. Silvets

Silvets to suplement diety na odchudzanie. Jednym ze składników są jagody acai na odchudzanie.

Silvets należy do grupy najpopularniejszych i najskuteczniejszych środków wspomagających proces odchudzania. Tabletki Slimette to połczenie wyciągów z Jagody Acai, Guarany, Zielonej Herbaty, Pieprzu Cayenne oraz L-karnitynu. Takie mix składników gwarantuje wspaniałe efekty, a jednocześnie bezpieczeństwo gdyż wszystkie składniki są w pełni naturalne!

Nasza ocena: 9,5 / 10

Więcej informacji…

3. African Mango

African Mango to suplement diety nas odchudzanie, którego głównym składnikiem jest Afrykańskie Mango na spalanie tłuszczu.

African Mango to środek, który ostatnimi czasy podbija amerykański i europejski rynek suplementów wspomagających odchudzanie. Od jakiegoś czasu dostępny jest w Polsce i cieszy się rosnącą popularnością, głównie ze względu na wysoką skuteczność którą gwarantuje wyciąg z Afrykańskiego Mango.Badania dowodzą, że African Mango jest skuteczniejsze od silnie skoncentrownego wyciągu z jagód Acai. To z pewnością najlepsze tabletki na odchudzanie dostępne na polskim rynku.

Nasza ocena: 9,0 / 10

Więcej informacji… 

Similar Posts