Acai Berry 900 opinie czy jest to takie dobre?

Jagody Acai Berry 900 – opinie, cena i skład tabletek

Wśród popularnych tabletek na odchudzanie, dość często wymienia się preparaty z jagodami acai . Jednym z nich, dość mocno promowanym, jest Acai Berry 900. Producent tego suplementu dość mocno zaznacza w pełni naturalny skład i wysokie stężenie wyciągu z jagód acai – co prawda, skład rzeczywiście wygląda nieźle, jednakże stężenie wyciągu z jagód acai pozostawia wiele do życzenia.

Acai Berry 900 to znany spalacz tłuszczu. Czy są lepsze?

Acai Berry 900 – skład

Przyjrzyjmy się temu, co zawiera preparat na odchudzanie Acai Berry 900. W składzie produktu Acai Berry 900 znajdziemy (1 kapsułka):

  • Ekstrakt z jagód Acai – niestety tylko 350g
  • Ekstrakt z liści zielonej herbaty
  • Antyoksydanty.
  • Błonnik

Jak widzimy, skład nie jest powalający. Co prawda, składniki są w 100% naturalne, jednak ich ilość i „moc” nie rzuca na kolanach. Zdecydowanie lepiej pod tym kątem wygląda produkt Acai Berry Extreme, który zawiera ponad dwa razy więcej wyciagu w 1 kapsułce, bo aż 750mg!

Dowiedz się więcej o produkcie Acai Berry Extreme i dokonaj zakupu!

Opinie o Acai Berry 900

Acai Berry 900 promowany jest jako produkt niezwykle skuteczny. Niestety, większość uczestników naszej ankiety uznała, że Acai Berry 900 nie spełniło swojej roli. Ponad 60% nie odczuło żadnych efektów, zaś dla ponad 25% efekty były bardzo małe. Ledwie ok. 10% badanych stwierdziło, że zauważyli efekty działania Acai Berry 900 – jak widać, zbyt niskie stężenie w 1 kapsułce ma duże znaczenie.

Alternatywa? Oczywiście!

Doskonałą alternatywą dla produktu Acai Berry 900 jest produkt ACAI BERRY EXTREME, który zawiera dużo większe stężenie wyciągu z jagód acai! Co ciekawe, jest  w bardzo podobnej cenie, więc z pewnością warto go wypróbować i dołączyć do grona zadowolonych klientów. Więcej informacji uzyskasz na stronie producenta. Pamiętaj, że produkt ten kupisz wyłącznie bezpośrednio na tej stronie!

Dowiedz się więcej o produkcie Acai Berry Extreme i dokonaj zakupu!

Jakie efekty uzyskamy z Acai Berry Extreme?

Osoby, które przetestowały ten produkt chwalą się utratą wagi od 12 do 15kg w pierwszym miesiącu kuracji, a po 3 miesiącach nawet 33-38kg. To oczywiście osoby o bardzo dużej masie ciała, u których stwierdzono otyłość.  Natomiast osoby, które pragnęły nieco obniżyć swoją wagę (o 9-15kg w sumie) osiągały swój cel po maksymalnie dwóch miesiącach!

Poniżej kilka zdjęć dokumentujących przemianę osób, które skorzystały z Acai Berry Extreme!

Efekty stosowania Acai Berry Extreme.
Tomek, 23 lata. Zrzucił 36kg w 3 miesiące.
Efekty stosowania Acai Berry Extreme.
Marta. Zgubiła 28kg w ciągu 2 miesięcy!

Imponujące prawda? Też możesz osiągnąć zadowalający efekt, nie zważając na to ile ważysz. Możesz zgubić zarówno 50kg jak i 8kg, aby wyrzeźbić swoją sylwetkę. A możesz to osiągnąć w bardzo prosty sposób – wystarczy Acai Berry Extreme. Spróbuj, a nie pożałujesz!

Dowiedz się więcej o produkcie Acai Berry Extreme i dokonaj zakupu!

Similar Posts