Opienie o Erekton Fast od Olimp Labs.

Erekton Fast – Opinie o suplemencie od Olimp

Erekton Fast to jeden z suplementów diety, które produkuje popularna firma Olimp. Posiada ona wiele całkiem niezłych produktów, jednakowoż czy Erekton Fast należy do tej grupy? Z ciężkim sercem musimy stwierdzić, że niestety nie. Ale więcej informacji na temat naszej opinii później. Teraz przejdźmy do konkretnych informacji na temat Erekton Fast.

Erekton Fast  Opinia autora bloga PolecaneSuple.pl.

Erekton Fast to preparat mający na celu doraźną poprawę sprawności seksualnej. Według producenta, należy go przyjąć ok. 45 min przed stosunkiem, co powinno zaowocować mocną i długą erekcją. Jak się jednak okazuje, wielu mężczyzn testujących ten produkt nie odczuło dużej różnicy i problemy łóżkowe pozostały ich zmorą.

Dlaczego Erekton Fast nie jest dobrym wyborem?

Otóż składać się na to może kilka czynników. Zacznijmy od składu preparatu, w którym znajdziemy:

  • Chlorowodorek L-argininy
  • Jabłaczan L-cytruliny
  • Ekstrakt z żeń-szenia koreańskiego
  • Ekstrakt z pieprzu czarnego
  • Kwas pantotenowy
  • Cynk
  • Selen

Na pierwszy rzut oka wygląda to nieźle. Jednak dawki zawarte w każdej kapsułce są dość mizerne, stąd też producent zaleca aż 4 kapsułki w pojedynczej dawce. Nie wygląda to ciekawie, zwłaszcza, że opakowanie zawiera tylko 8 kapsułek, a kosztuje przeciętnie między 25-30zł. Poznaj skuteczną alternatywę!

Oznacza to, że jedno opakowanie pozwoli nam na wsparcie jedynie podczas dwóch zbliżeń. Wychodzi więc na to, że jest to dość drogie rozwiązanie, jeżeli chcemy bezproblemowo kochać się regularnie chociażby co 2-3 dni. Dodatkowo, wielu mężczyzn dość szybko uodparnia się na tej wielkości dawki składników i po pewnym czasie Erekton Fast staje się zupełnie nieskuteczny (o ile był na początku).

Istnieje skuteczna alternatywa? 

Rynek produktów na potencję jest bardzo duży, co jest ratunkiem dla wielu panów. Albowiem pomiędzy wieloma niezbyt skutecznymi preparatami jest co najmniej kilka mających udowodnione działanie, które potwierdzają sami zainteresowani.

Eron Plus to dwa suplementy diety na potencję i erekcję. Zestaw zawiera suplement na potencję codziennego użytku i suplement na erekcję przed stosunkiem.

W opinii wielu (również i naszej) najlepszym, legalnie dostępnym w Polsce preparatem na poprawę sprawności seksualnej jest Eron Plus. To dość innowacyjny produkt, ponieważ nie działa jedynie doraźnie. Jest to zestaw produktów składający się z dwóch osobnych preparatów – przyjmowanego codziennie Eron Plus oraz zażywanego tuż przed stosunkiem Eron Plus Before.

Taka formuła powoduje, że mężczyzna nie tylko szybko odzyskuje pełną erekcję przed stosunkiem, ale także zwalcza przyczynę problemów z potencją i zazwyczaj w ciągu kilku miesięcy staje się w pełni wartościowym kochankiem – bez konieczności myślenia o przyjęciu tabletek przed zbliżeniem (kto wtedy w ogóle o tym myśli?)

Tym samym, Eron Plus nie tylko chwilowo pozwala osiągnąć nam erekcję, ale także kompleksowo leczy zaburzenia. Dzięki temu, pacjenci mają możliwość uwolnienia się od impotencji raz na zawsze. Dodatkowo, jest to tańsze rozwiązanie, bo przy zakupie kilku opakowań (np. pakiet 6), koszt miesięcznej kuracji może wynieść tylko 89zł!

Dowiedz się więcej o Eron Plus!

Similar Posts