Desnoran to spray do nosa przeciw chrapaniu.

Desnoran – opinie, cena i skład produktu

Desnoran to popularny preparat mający za zadanie uwolnienie nas od problemu chrapania. Od dawna wiadomo, że jest to jeden z bardziej drażniących problemów – zarówno dla osoby chrapiącej jak i jego otoczenia, najczęściej życiowego partnera. Bywa, że chrapanie jest jednym z podstawowych powodów bezsenności drugiej osoby – dlatego tak bardzo istotne jest, aby problem ten zwalczyć tak szybko jak to tylko możliwe.

Czym jest Desnoran?

Desnoran to suplement w formie sprayu do nosa. Wydaje się, że to oczywista forma podawania preparatu na chrapanie. Należy go stosować co wieczór przed pójściem spać – producent zaznacza, żeby robić to regularnie – inaczej działanie preparatu może być osłabione.

Co ważniejsze – aplikacja Desnoranu powinna być ostatnią czynnością w danym dniu. Już po jego użyciu nie powinniśny jeść ani pić. Najlepiej po prostu udać się do łóżka i zasnąć. Preparat najlepiej stosować w pozycji półleżącej – po 4-6 dawek na każdą z dziurek w nosie. Nastęnie musimy pozwolić swobodnie spłynąć preparatowi po błonie śluzowej.

Nie powiem – instrukcja dość uciążliwa. No ale czego nie robi się dla spokojnego snu swojego i domowników… 

Skład Desnoranu

Pora przyjrzeć się składowi tego preparatu. Nie jest on zbyt długi, a zawiera takie substancje:

  • Woda oczyszczona, sodu chlorek, glicerol, polisorbat 80, sorbinian potasu, disodu edytynian.

Czytając co nieco na temat każdej z tych substancji, nie znalazłem informacji, aby miałą ona jakikolwiek wpływ na chrapanie. W zasadzie są to substancje nawilżające oraz oczyszczające błonę śluzową – działają więc jak krople na katar.

Nie ma więc żadnego składnika, który realnie miałby wpłynąć na pozbycie się problemu chrapania. Czy zatem stosowanie Desnoranu ma jakiś sens? Pewnie tak, ponieważ w wielu przypadkach może on okazać się pomocny – ale tylko w tych, gdy chrapanie wywołane jest notorycznym katarem lub innym tego typu czynnikiem. W przypadku poważniejszych powodów Desnoran nie da sobie rady z chrapaniem.

Opinie o Desnoranie

A jakie krążą opinie o tym środku? Niestety potwierdzają dokładnie to o czym napisaliśmy akapit wcześniej – Desnoran nie radzi sobie z poważniejszymi przyczynami chrapania. Opinie użytkowników, które można znaleźć nawet w internecie są jednoznaczne – mimo, że produkt nie jest dramatycznie drogi, to i tak przeważnie będzie oznaczał wyrzucenie pieniędzy w błoto – takie opinie powtarzają się na blogach i forach internetowych. Dużo rzadziej spotkać można pozytywne rekomendacje tego preparatu.

Alternatywa?

Na rynku nie ma tak wielu preparatów na chrapanie, jak np. na odchudzanie. Jednak jest kilka wartych uwagi, które spiszą się na pewno dużo lepiej niż nisko oceniany Desnoran. Godnym polecenia jest popularny na całym świecie Snoran Plus – suplement na problemy z chrapaniem w formie wygodnych kapsułek – już sama forma przemawia za tym, aby z niego skorzystać gdyż nie musimy pamiętać o żmudnym procesie zakrapiania nosa, po którym nic już właściwie nie możemy zrobić.

W przypadku Snoran Plus wystarczy zażyć dwa razy dziennie po jednej kapsułce, aby odczuwać jego pozytywne działanie już pierwszej nocy.

Snoran Plus to suplement diety na chrapanie i poprawę jakości snu. Słowem: Twój sposób na lepszy sen!

Snoran Plus – dlaczego jest najlepszy?

Wielu ekspertów ocenia Snoran Plus jako najlepszy preparat na chrapanie dostępny na rynku. Skąd bierze się taka opinia?

Przede wszystkim ze skuteczności i opinii wielu zadowolonych klientów. Kluczem do sukcesu tego preparatu jest jego działanie. Snoran Plus walczy bowiem z przyczynami chrapania, a nie tylko doraźnie oczyszcza nos. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu połączenia efektywnych składników – co więcej, są one w 100% naturalne. W preparacie nie znajdziemy więc żadnych potencjalnie szkodliwych substancji. W skład Snoran Plus wchodzi:

  • Ekstrakt z liści mięty pieprzowej – za sprawą silnych właściwości przeciwzapalnych zmniejsza obrzmienie śluzówki dróg oddechowych i ułatwia oddychanie
  • Ekstrakt z liści melisy lekarskiej – skutecznie koi gardło, zmniejsza suchość i drapanie. Zapewnia odprężający sen.
  • Ekstrakt z liści eukaliptusa gałkowego – zmniejsza podrażnienia gardła i krtani, usprawnia działanie dróg oddechowych.
  • Sproszkowane ziele tymianku – ułatwia funkcjonowanie górnych dróg oddechowych.
  • Ekstrakt z korzenia gorzknika kanadyjskiego – skutecznie oczyszcza drogi oddechowe, usuwa przeszkody utrudniające oddychanie
  • Ekstrakt z korzenia prawoślazu lekarskiego – składnik o działaniu leczniczym, redukuje problem z kaszlem.

Snoran Plus łagodzi stany zapalne śluzówki nosa, usuwa problemy z przekrwieniem śluzówki. Dodatkowo pomaga usprawnić przepływ powietrza w drogach oddechowych, co zmniejsza problem z chrapaniem. Co więcej, nie są to jedynie subiektywne opinie producenta, ponieważ wiele badań naukowych potwierdza pozytywne działanie w/w substancji w terapii chrapania.

SNORAN PLUS – Zobacz więcej!

Similar Posts