Derminax to suplement na skórę zdrową i gładką. Poznaj opinie o Derminax.

Derminax – opinie, skład, cena

Wśród tabletek na trądzik, sporą popularnością cieszy się Derminax. Wśród naszych czytelników znajduje się sporo osób, które borykają się z problemem trądziku różowatego czy pospolitego i miały okazję stosować Derminax, zatem drogą mailową poprosiliśmy ich o wyrażenie swojej opinii na temat działania tychże tabletek. Na początek jednak kilka informacji praktycznych o produkcie, które znajdziemy również na stronie producenta.

Derminax to suplement na skórę zdrową i gładką. Poznaj opinie o Derminax.

Derminax – cena

Cena za 1 opakowanie tabletek Derminax (60 tabletek) to 129zł, a jedno opakowanie to miesięczna kuracja. Zdecydowanie należy jednak zaopatrzyć się w większą ilość produktu, gdyż  kuracja 30-dniowa jest zdecydowanie za krótka, aby zaobserwować efekty. Na potrzeby odbiorców, producent przygotował większe zestawy w atrakcyjnych cenach – kuracja na 6 (6 opakowań) miesięcy za 379zł, zaś kuracja na 3 miesiące (3 opakowania) to koszt 249zł.

Dawkowanie: 2 tabletki dziennie

WYPRÓBUJ NONACNE JAKO SKUTECZNIEJSZĄ ALTERNATYWĘ DLA DERMINAX!

Skład tabletek Derminax

Skład Derminaxu nistety nie powala na kolana, znajdziemy tam:

ekstrakt pokrzywy i skrzypu polnego, witamina E, l-cystyna, hydrolizaty białek kolagenowych, ryboflawina, tiamina, witaminy B6, B12, kwas pantotenowy, niacyna, witamina C, biotyna, folian, cynk i miedź.

Dużo lepiej pod względem składu (i skuteczności) wygląda preparat Nonacne – również w tabletkach.

Wynik testów – opinie użytkowników o Derminax

Tak jak wcześniej wspomniałem, poprosiliśmy użytkowników tabletek Derminax o wyrażenie swojej opinii w krótkiej ankiecie mailowej. Uwzględniliśmy odpowiedzi tylko od osób, które miały styczność z produktem i potrafiły nam to udowodnić (poprzez przesłanie zdjęcia opakowania lub potwierdzenie zakupu tabletek), dzięki czemu mamy pewność, że nasza ankieta była miarodajna. Wyniki prezentują się następująco:

Nie odczułem/odczułam żadnej różnicy – 86%

Odczułem/odczułam małą różnicę – 9%

Odczułem/odczułam wyraźną różnicę – 5%

WYPRÓBUJ NONACNE JAKO SKUTECZNIEJSZĄ ALTERNATYWĘ DLA DERMINAX!

Jak widać, tylko 5% było wyraźnie zadowolonych, zaś 9% delikatnie. Natomiast poraża liczba osób niezadowolonych, która wyniosła aż 86% spośród ankietowanych. To wyraźny znak, że tabletki Derminax nie gwarantują dużej skuteczności – szczególnie w przypadku trądziku różowatego i pospolitego.

Nonacne to suplement diety na trądzik dla dorosłych i młodzieży. Jego naturalne składniki to sprawdzony i skuteczny sposób na trądzik.

Nonacne z dużo lepszą skutecznością

Niestety, Derminax pozostaje daleko w tyle za Nonacne, dla którego przeprowadziliśmy podobne badanie i wyniki były prawie odwrotne:

Nie odczułem/odczułam żadnej różnicy – 8%

Odczułem/odczułam małą różnicę – 36%

Odczułem/odczułam wyraźną różnicę – 56%

Dodam, że próba w obu ankietach była podobna i wyniosła ok. 1000 użytkowników.

Similar Posts