Pod tajemniczą nazwą Błonnik Witalny kryje się mieszanka ziołowa, mająca za zadanie wsparcie odchudzania i oczyszczenie organizmu z toksyn. Na rynku pojawia się coraz więcej tego rodzaju substancji, które zachwalane są przez różnych “ekspertów”, zwłaszcza ze względu na swoje naturalne pochodzenie.

Czym jest błonnik witalny?

Błonnik witalny to nic innego jak mieszanka dwóch ziół – babki płesznik i babki jajowatej. Jak wiadomo, błonnik to nic innego jak włóka roślinne, których ludzki organizm nie jest w stanie strawić – natomiast przyspieszają one procesy zachodzące w jelitach, dzięki czemu poprawiamy wydolność trawienną organizmu. Oczywiście, jak we wszystkim, tak tutaj również należy zachować umiar.

Błonnik pochdzący z nasion babki płesznik działa niczym środek przeczyszczający, przyspieszający usuwanie złogów z organizmu. Natomiast błonnik z babki jajowatej ma nieco inne zadanie – jego właściwością jest pęcznienie pod wpływem wody, przez co organizm może łatwiej usunąć zalegające w jelitach resztki pokarmu. Pomaga również na zaparcia.

Skuteczność błonnika witalnego w odchudzaniu

Wiele osób korzysta z błonnika witalnego jako suplementu na odchudzanie. Jednakże warto wiedzieć, że nie jest on środkiem stricte odchudzającym. Jego głównym zadaniem jest oczyszczanie organizmu, co jest jednym z kroków w prawidłowym odchudzaniu. Natomiast, jesli chodzi o właściwości odchudzające to lepiej skorzystać z innych preparatów (kilka ciekawych wymieniam na końcu).

Cena błonnika witalnego – gdzie go najlepiej kupić?

Wiele osób zadaje sobie pytanie – gdzie kupić błonnik witalny? Najprościej zamówić w internecie lub udać się do sklepu zielarskiego bądź apteki. W punktach aptecznych preparaty te mają bardzo różne ceny, natomiast w internecie koszt opakowania 400gr to około 30zł (plus wysyłka).

Cena nie jest wysoka, natomiast preparat trzeba przyjmować stale, aby zauważyć widoczne efekty. Dlatego, jeżeli zależy Ci na szybkim zrzuceniu kilogramów, to lepszym wyborem mogą okazać się inne preparaty.

Polecane środki wspomagające odchudzanie:

1. African Mango

African Mango

African Mango to środek, który ostatnimi czasy podbija amerykański i europejski rynek suplementów wspomagających odchudzanie. Od jakiegoś czasu dostępny jest w Polsce i cieszy się rosnącą popularnością, głównie ze względu na wysoką skuteczność którą gwarantuje wyciąg z Afrykańskiego Mango.Badania dowodzą, że African Mango jest skuteczniejsze od silnie skoncentrownego wyciągu z jagód Acai. To z pewnością najlepsze tabletki na odchudzanie dostępne na polskim rynku.

Nasza ocena: 9,5 / 10

Więcej informacji…   Kup Teraz za 149zł 119zł!

2. Silvets

Slimette_Isolated
Silvets należy do grupy najpopularniejszych i najskuteczniejszych środków wspomagających proces odchudzania. Tabletki Slimette to połczenie wyciągów z Jagody Acai, Guarany, Zielonej Herbaty, Pieprzu Cayenne oraz L-karnitynu. Takie mix składników gwarantuje wspaniałe efekty, a jednocześnie bezpieczeństwo gdyż wszystkie składniki są w pełni naturalne!

Nasza ocena: 8,5 / 10

Więcej informacji…   Kup Teraz 50% TANIEJ – tylko 89,99zł!

3. Green Coffee 5K

Green CoffeeProdukt Green Coffee 5k to nowość na naszym rynku. Choć suplementów zawierających zieloną kawę jest wiele, to Green Coffee 5k zawiera ekstrakt o największej mocy aż 5000mg! 

Jest to produkt idealny dla osób, które chcą pozbyć się nadmiaru kilogramów w szybki i jednocześnie bezpieczny dla organizmu sposób. Ekstrakt z zielonej kawy zawrty w tym produkcie przyspiesza metabolizm i jednocześnie hamuje apetyt.

Nasza ocena: 8,5 / 10

Więcej informacji…   Kup Teraz za 167zł 134zł!