Fibre Select to błonnik witalny w formie suplementu do diety na odchudzanie.

Błonnik witalny – opinie i cena. Gdzie kupić? W aptece?

Pod tajemniczą nazwą Błonnik Witalny kryje się mieszanka ziołowa, mająca za zadanie wsparcie odchudzania i oczyszczenie organizmu z toksyn. Na rynku pojawia się coraz więcej tego rodzaju substancji, które zachwalane są przez różnych „ekspertów”, zwłaszcza ze względu na swoje naturalne pochodzenie.

Czym jest błonnik witalny?

Błonnik witalny to nic innego jak mieszanka dwóch ziół – babki płesznik i babki jajowatej. Jak wiadomo, błonnik to nic innego jak włóka roślinne, których ludzki organizm nie jest w stanie strawić – natomiast przyspieszają one procesy zachodzące w jelitach, dzięki czemu poprawiamy wydolność trawienną organizmu. Oczywiście, jak we wszystkim, tak tutaj również należy zachować umiar.

Błonnik pochdzący z nasion babki płesznik działa niczym środek przeczyszczający, przyspieszający usuwanie złogów z organizmu. Natomiast błonnik z babki jajowatej ma nieco inne zadanie – jego właściwością jest pęcznienie pod wpływem wody, przez co organizm może łatwiej usunąć zalegające w jelitach resztki pokarmu. Pomaga również na zaparcia.

Skuteczność błonnika witalnego w odchudzaniu

Wiele osób korzysta z błonnika witalnego jako suplementu na odchudzanie. Jednakże warto wiedzieć, że nie jest on środkiem stricte odchudzającym. Jego głównym zadaniem jest oczyszczanie organizmu, co jest jednym z kroków w prawidłowym odchudzaniu. Natomiast, jesli chodzi o właściwości odchudzające to lepiej skorzystać z innych preparatów (kilka ciekawych wymieniam na końcu).

Cena błonnika witalnego – gdzie go najlepiej kupić?

Wiele osób zadaje sobie pytanie – gdzie kupić błonnik witalny? Najprościej zamówić w Internecie lub udać się do sklepu zielarskiego bądź apteki. W punktach aptecznych preparaty te mają bardzo różne ceny, natomiast w Internecie koszt opakowania 400gr to około 30zł (plus wysyłka).

Cena nie jest wysoka, natomiast preparat trzeba przyjmować stale, aby zauważyć widoczne efekty. Dlatego, jeżeli zależy Ci na szybkim zrzuceniu kilogramów, to lepszym wyborem mogą okazać się inne preparaty.

Fibre Select – Najlepszy błonnik witalny

Fibre Select to suplement diety na odchudzanie zawierający błonnik na oczyszczenie organizmu.

Fibre Select to najlepszy błonnik witalny dostępny na rynku. Produkt posiada wysokiej jakości wyselekcjonowane składniki, które skutecznie oczyszczają organizm z toksyn, poprawiają samopoczucie oraz ogólną kondycję zdrowotną. Efekty stosowania widoczne są już po kilku dniach. Produkt dostępny jest w formie proszku do rozpuszczenia. Jego smak jest neutralny, dlatego też można go połączyć z ulubionym napojem niegazowanym, jogurtem bądź wodą.

Więcej informacji…

Pozostałe polecane środki wspomagające odchudzanie:

1. AcaiBerry Extreme

Acai Berry Extreme to suplement diety na odchudzanie, którego gfłównym składnikiem są jagody acai wspomagają odchudzanie.


Produkt AcaiBerry Extreme to nowość na naszym rynku. Choć suplementów zawierających wyciąg z jagód acai jest wiele, to AcaiBerry Extreme zawiera ekstrakt o największej mocy! 
Jest to produkt idealny dla osób, które chcą pozbyć się nadmiaru kilogramów w szybki i jednocześnie bezpieczny dla organizmu sposób. Ekstrakt z jagody acai w tym produkcie przyspiesza metabolizm i jednocześnie hamuje apetyt.

Nasza ocena: 10/ 10

Więcej informacji…

2. Silvets

Silvets to suplement diety na odchudzanie. Jednym ze składników są jagody acai na odchudzanie.

Silvets należy do grupy najpopularniejszych i najskuteczniejszych środków wspomagających proces odchudzania. Tabletki Slimette to połczenie wyciągów z Jagody Acai, Guarany, Zielonej Herbaty, Pieprzu Cayenne oraz L-karnitynu. Takie mix składników gwarantuje wspaniałe efekty, a jednocześnie bezpieczeństwo gdyż wszystkie składniki są w pełni naturalne!

Nasza ocena: 9,5 / 10

Więcej informacji…

3. African Mango

African Mango to suplement diety nas odchudzanie, którego głównym składnikiem jest Afrykańskie Mango na spalanie tłuszczu.

African Mango to środek, który ostatnimi czasy podbija amerykański i europejski rynek suplementów wspomagających odchudzanie. Od jakiegoś czasu dostępny jest w Polsce i cieszy się rosnącą popularnością, głównie ze względu na wysoką skuteczność którą gwarantuje wyciąg z Afrykańskiego Mango.Badania dowodzą, że African Mango jest skuteczniejsze od silnie skoncentrownego wyciągu z jagód Acai. To z pewnością najlepsze tabletki na odchudzanie dostępne na polskim rynku.

Nasza ocena: 9,0 / 10

Więcej informacji… 

Similar Posts