Asystor Slim + Cellu Opinie o suplemencie na odchudzanie.

Asystor Slim Cellu – czy warto?

Asystor Slim Cellu to suplement diety, który wg producenta ma na celu pomóc w odchudzaniu i zwalczać cellulit. Co ciekawe, kupując Asystor Slim Cellu otrzymujemy pełną kurację składającą się z dwóch rodzajów tabletek – do zażycia rano i wieczorem – różniące się składem i potencjalnymi efektami. Czy zapewnienia producenta są jednak prawdziwe?

Opinie o Asystor Slim Cellu

Na forach internetowych i stronach różnego typu, znajdziemy wiele komentarzy na temat tego środka. Większość z nich jednoznacznie stwierdza, że produkt ma działanie podobne do placebo i raczej jego stosowanie nie ma większego sensu. Oczywiście, pod uwagę trzeba wziąć fakt, że producent gwarantuje efekty tylko wówczas, gdy wraz z suplementacją stosujemy odpowiednią dietę i właściwą dawkę wysiłku fizycznego.

Mimo wszystko, za niską skuteczność środka może odpowiadać także niezbyt ciekawy skład produtku. Poniżej prezentujemy to, co producent zamieścił na ulotce. Jak widać, nie są to imponujące ilości skutecznych substancji – dużo lepiej pod tym kątem wyglądają produkty z naszego zestawienia:

RANKING SKUTECZNYCH TABLETEK ODCHUDZAJĄCYCH – SPRAWDŹ!

RANKING SKUTECZNYCH PREPARATÓW NA CELLULIT – SPRAWDŹ!

Skład Asystor Slim Cellu

Tabletki „RANO” zawierają:

rano1 tabletka
Kompleks wyciągu z alg brunatnych oraz wyciągu z pestek winogron150 mg
Wyciąg z gorzkiej pomarańczy (6% p-synefryny)100 mg
L-karnityna50 mg
Wyciąg z zielonej herbaty100 mg
Ocet jabłkowy80 mg
Kofeina50 mg
Witamina B61,4 mg (100%)*

Natomiast tabletki „WIECZOREM”:

wieczorem1 tabletka
Kompleks wyciągu z alg brunatnych oraz wyciągu z pestek winogron70 mg
Owoc opuncji figowej100 mg
Wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego50 mg
Spirulina90 mg
Wyciąg z Garcinia cambogia (60% kwasu hydroksycytrynowego)200 mg (120 mg HCA)
Cynk10 mg (100%)*
Chrom40 μg (100%)*

Cena Asystor Slim Cellu

Jedno opakowanie (60 tabletek) kosztuje od 40 do 50zł (w zależności od apteki) i wystarcza na 1 miesiąc kuracji. Producent zaznacza, że konieczne jest stosowanie produktu przez minimum 3 miesiące. Biorąc pod uwagę kiepski skład, nie jest to wydatek wart swej ceny. Dużo lepszym wyjściem jest wydanie większej gotówki i zakup skutecznego środka – np. African Mango. Ciekawe opinie słyszy się także o Green Coffe 5k.

Similar Posts