African Mango to suplement diety nas odchudzanie, którego głównym składnikiem jest Afrykańskie Mango na spalanie tłuszczu.

African Mango – Mango afrykańskie

Jeżeli poszukujesz skutecznego i jednocześnie naturalnego środka wspomagającego odchudzanie, to ekstrakt z afrykańskiego mango jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Wysoka skuteczność i brak efektów ubocznych to dwa najważniejsze fakty, które dotyczą preparatu African Mango.

Dowiedz się więcej o African Mango!

Skuteczność potwierdzona badaniami

African Mango to suplement diety nas odchudzanie, którego głównym składnikiem jest Afrykańskie Mango na spalanie tłuszczu.

Na uczelni University of Yaounde, w 2005 roku przeprowadzono szczegółowe badania, które ostatecznie dowiodły skuteczności afrykańskiego mango, a w zasadzie jednego z jego składników – Irvignia Gabonensis. Jest to składnik z grupy przeciwutleniaczy, który wykorzystano podczas w/w badań nad utratą wagi.

28 uczestników eksperymentu otrzymywało 1,05 gramów wyciągu z afrykańskiego mango, trzy razy w ciągu doby. Pozostałym 12 osobom podawano placebo. Okres trwania badań obejmował 4 tygodnie. Po tym czasie osoby przyjmujące afrykańskie mango zmniejszyły swoją wagę ciała aż o 5,26%! Natomiast u osób zażywających placebo procent wagi ciała spadł jedynie o 1,26%.

Zbawienny wpływ na organizm ma także duża ilość błonnika, który doskonale wpływa na procesy trawienne, zmniejsza uczucie głodu i przyspiesza metabolizm. Co więcej, jego skład pozytywnie wpływa na poziom cholesterolu w organizmie oraz oczyszcza organizm z toksyn. African Mango to niemal czysty ekstrakt, nie zawierający zbędnych wypełniaczy.

Hit na rynku amerykańskim

African Mango to produkt, który zdobył uznanie na rynku amerykańskim i od kilku lat cieszy się rosnącą popularnością. Zwłaszcza teraz, gdy sami amerykanie dostrzegają problem z nadwagą – szukają skutecznych sposobów i bardzo często ich najlepszym wyborem jest wspomaganie się African Mango. Teraz, African Mango dociera również do Polski. Już nie musisz poszukiwać tego produktu w zagranicznych sklepach internetowych i przepłacać.

Najmocniejszy preparat zawierający wyciąg z afrykańskiego mango jest już na wyciągnięcie ręki, a w zasadzie kilku kliknięć!

Dowiedz się więcej o African Mango!

Similar Posts